Patrzeć na Jezusa i Jemu powierzać swoje obawy

Dni ubywa i czas Ostrzeżenia się przybliża. Wszystko już jest gotowe na płomienie Mojej Miłości, które w jedności otoczą cały świat. Aniołowie w Niebie z radością oczekują tego dnia Chwały Mojego Powrotu, aby dać człowiekowi ostatnią szansę zaakceptowania Mojego Istnienia i Istnienia Mojego Wiekuistego Ojca.
Dzieci, nie zniechęcajcie się plotkami i opowiastkami o rozpaczy, czekającej ludzkość. Zamiast tego patrzcie na Mnie i powierzcie Mi swoje obawy. Ponieważ ludzkość otrzyma najwspanialszy Dar. Nie tylko, że człowiek spotka Mnie twarzą w twarz, lecz również będzie uszczęśliwiony z poznania i ujrzenia Prawdy na własne oczy.
Będzie to wspaniały dzień w historii, gdy nadzieja i miłość okazana będzie każdemu. Nawet najzatwardzialsi grzesznicy upadną i będą wylewać łzy skruchy. Dzieci, jest to wspaniała wiadomość, ponieważ każdy może zostać uratowany, jeżeli tylko porzuci swoją pychę i samolubstwo. Wszyscy z własnej wolnej woli muszą się zjednoczyć, by pozwolić Mi wejść do waszych serc tak, abym mógł poprowadzić was w kierunku Światła.
Wielu grzeszników w grzechu śmiertelnym będzie miało ten problem, że Światło to będzie paliło ich oczy i dusze. Będzie to bolesne. Gdyby tylko mogli opanować swoje przerażenie z powodu poznania, w jaki sposób Mnie znieważali, staliby się mocniejsi i by się nawrócili.
Dzieci Mojej armii, mówię wam teraz: Cieszcie się, ponieważ wydarzenie to będzie nadzwyczajnym w waszym życiu i wasza dotychczasowa miłość do Mnie i Mojego Wiekuistego Ojca napełni wasze dusze. Ogrom miłości wypełni wasze myśli, ciało i dusze tak, że zostaniecie odnowieni na duchu na wieki. Módlcie się teraz za siebie nawzajem, ponieważ czasu jest już niewiele. Świat jest teraz przygotowywany na Ostrzeżenie tak, aby wszystko było gotowe na Mój wielki Dar.

http://www.jesusbelovedsaviour.com/PL/?prim=6&msgNo=159