Tylko pokorny wsłucha się w Głos Jezusa

Byłam posyłana tak wiele razy, aby zachęcać do modlitwy na całym świecie, lecz Moje ostrzeżenia przekazywane dzieciom przez ten cały czas zostały zapomniane. Dzisiaj, gdy objawiam się poprzez wizjonerów w wielu krajach, nie tylko, że są oni ignorowani, ale cierpią z powodu ośmieszania. Moja obecność i znaki, które pokazuję na niebie, oraz inne dowody są odrzucane. Zarówno księża jak i biskupi ignorują Moje ostrzeżenia. Oni też odwrócili się od wiary w Boską interwencję. Jakże są zaślepieni, aby odrzucać pomoc ode Mnie, ich Błogosławionej Matki.
Mój Syn cierpi bardzo, serce Mi pęka, gdy Go widzę dzisiaj w agonii z powodu zła i grzechów. Moje dzieci nawet nie zdają sobie sprawy, jakie męki On cierpi, widząc okrucieństwa człowieka.
Moje dziecko, przypomnij Moim dzieciom, że Ja się ukażę w świecie jeszcze tylko kilka razy, ponieważ nadszedł czas ostatecznej bitwy, w której zmiażdżę głowę węża.
Moje dzieci muszą wiedzieć, jak bardzo Mój Umiłowany Syn je kocha i jak się o nie troszczy. Nalegam, aby otworzyli swoje serca i okazali Mu miłość i współczucie, na które zasługuje. On, wasz Zbawiciel, który dobrowolnie przyjął śmierć w najbardziej okrutnej formie, aby was odkupić, teraz chce uratować tę generację z sideł szatana.
Moje dzieci, diabeł się śmieje, ponieważ wie, że odniósł sukces, kradnąc drogocenne dusze. Módlcie się, módlcie się, módlcie się teraz tak, aby Mój Syn był wysłuchany podczas Ostrzeżenia i aby jego Dar Ratunku został przyjęty z pokorą i otwartymi ramionami.

http://www.jesusbelovedsaviour.com/PL/?prim=6&msgNo=155