Maryja jest wysłanniczką przez wszystkie wieki

Jestem służebnicą Pańską i zostałam powołana przez mojego Ojca Niebiańskiego, by urodzić Jego Syna, Jezusa Chrystusa, Zbawiciela świata. Tak, jak zostałam wezwana do wypełnienia Jego Najświętszej Woli, poprzez urodzenie Jego Jednorodzonego Syna, który został wysłany, aby dać życie wieczne wszystkim Jego dzieciom, nadano mi rolę Jego wysłanniczki przez wszystkie wieki. Wysyłano mnie jako Jego wysłanniczkę, abym odsłoniła tajemnice Jego Niebiańskiego Królestwa i w każdym czasie przychodzę w Jego Święte Imię, by przekazywać ważne orędzia dla świata. Nie przychodziłam na mocy swojego własnego prawa, ponieważ nigdy bym nie otrzymała takiej władzy. Przybywałam w Imieniu Boga, jako Jego wierna służebnica dla chwały Boga, aby On mógł wzywać dusze do swojego Bożego Miłosierdzia. Teraz powracam w tej ostatniej misji zbawiania dusz, usankcjonowanej przez Przenajświętszą Trójcę.
Odegrałam ważną rolę w przyjściu Mesjasza po raz pierwszy i przychodzę wreszcie jako Jego święta wysłanniczka w tych czasach końca, zanim Mój Syn, objawi się w swoim Powtórnym Przyjściu.

http://paruzja.info/pl/component/content/article/80-oredzia/grudzien-2014/1730-09-12-2014-17-00-matka-zbawienia-wysylano-mnie-jako-jego-poslanca-przez-wszystkie-wieki