Wątpliwości Rodzin

Natalia Zimniewicz: polskie małżeństwa pełne wątpliwości
https://www.youtube.com/watch?v=oNatRpAAZzE

http://familiesdoubts.com/inicjatywa-rodzin/

Przy tworzeniu niniejszej inicjatywy pomagali małżonkowie z kilkunastu polskich rodzin z różnych ruchów i wspólnot. Osobą do kontaktu jest dr Natalia Zimniewicz z Poznania.

Po długich modlitwach i rozeznaniu postanowiliśmy zabrać głos w dyskusji na temat Komunii św. dla osób rozwiedzionych żyjących w kolejnych związkach i interpretacji adhortacji apostolskiej Amoris laetitia. Dzielimy się swoimi przemyśleniami i obawami dotyczącymi praktycznych skutków wdrażanych liberalnych rozwiązań.

Prezentujemy List Wątpliwości Rodzin (ang. Families’ Doubts) adresowany w szczególności do Ojca Świętego Franciszka oraz kardynałów i biskupów Kościoła katolickiego. Powstał on z miłości do Kościoła, jego pasterzy i wszystkich wiernych.

Będziemy wdzięczni wszystkim osobom świeckim i duchownym za wsparcie wyrażone podpisami, upowszechnianiem inicjatywy, pomocą medialną, mailami, obecnością na portalach społecznościowych, forach internetowych, modlitwą, postem, mądrym słowem.

Pomóż rodzinom !

Podpisując List, upiększasz ostateczny kształt inicjatywy.
Jeśli chcesz coś dodać w temacie inicjatywy, napisz do nas na adres kontakt@familiesdoubts.com. Dostajemy cenne dodatkowe uwagi i komentarze, które opisujemy w mediach, przekazujemy biskupom i planujemy przekazać Ojcu Świętemu. Dbamy przy okazji o ochronę danych osobowych wszystkich osób zgodnie z ich wolą.
Inicjatywa jest przygotowywana skromnymi siłami finansowymi. W tej chwili szukamy wolontariuszy do pomocy przy:
– tłumaczeniu na inne języki,

– przygotowaniu materiałów filmowych (szukamy specjalistów oraz małżonków odważnych medialnie).

Jeśli możesz pomóc, napisz na adres kontakt@familiesdoubts.com.