Gdy zbezcześci się świętość Boga

Jdt 9, 8: Pan jest imię Twoje. Ich potęgę rozbij swoją mocą i rozgrom ich siłę w swym gniewie! Ponieważ postanowili zbezcześcić Twoje świętości, splugawić namiot, gdzie mieszka sława Twego Imienia, i odciąć mieczem rogi Twego ołtarza.

3 komentarze do “Gdy zbezcześci się świętość Boga

 1. D.S.M. Autor wpisu

  Oz 3, 3: I rzekłem do niej: Przez wiele dnia będziesz u mnie, nie będziesz uprawiała nierządu, ani należała do innego mężczyzny, a ja się również nie zbliżę do ciebie.
  Oz 3, 4: Wiele dni bowiem synowie Izraela będą bez króla i bez zwierzchnika, bez ofiary i bez steli, bez efodu i posążków.
  Oz 3, 5: Lecz potem się nawrócą synowie Izraela i będą szukać Pana Boga swego i króla swego, Dawida; z drżeniem pospieszą do Pana, do Jego dóbr u kresu dni.

 2. D.S.M. Autor wpisu

  Na 3, 3: Jeźdźcy szturmujący, i połysk mieczy, i lśnienie oszczepów. I mnóstwo poległych, i moc trupów, i bez końca ciał martwych… tak że o zwłoki ich się potykają.
  Na 3, 4: Skutkiem mnóstwa nierządów ladacznicy pełnej wdzięku, władczyni czarów, która uwodziła narody swymi nierządami, a plemiona swoimi czarami;

 3. D.S.M. Autor wpisu

  http://ostrzezenie.net/wordpress/2011/11/16/przygotowania-sa-teraz-ukonczone/

  Proszę uspokój wszystkie Moje dzieci, że wiara zapewni ich ocalenie. To jest wszystko, co się teraz liczy.

  Miłość do Mnie i do siebie nawzajem będzie waszą drogą do Raju.

  Jeśli kochacie się wzajemnie, tak jak Ja was kocham, to musi być to bezwarunkowe. Musicie zaakceptować wady innych. Przebaczajcie, dzieci. Walka nie pochodzi z nieba. Jest spowodowana przez oszusta dla wywołania zamętu.

  Teraz po prostu czekajcie.

  Nie proście o wyjaśnienia. Przestrzegajcie Moich zaleceń i cały czas okazujcie posłuszeństwo. … jeszcze raz muszę wam przypomnieć – zachowajcie milczenie. Znoście wszelkie wzburzenie z opuszczonymi oczami, w pełnej pokorze.

  Naśladujcie Mnie, córko, we wszystkim, co robicie. Jeśli tak czynicie, szatan nie może sobie z wami skutecznie poradzić.

Możliwość komentowania została wyłączona.