Odbierając nam pieniądze, chcą przez nie odebrać naszą duszę

Zwierzę i jego wyznawcy obejmą kontrolą wasze pieniądze, przejmą pod kontrolę wszystko oprócz jednej rzeczy. Nie mogą i nie wolno im nigdy próbować kradzieży waszych dusz. Ale dokładnie to jest to, co usiłują uczynić.
http://www.jesusbelovedsaviour.com/PL/?prim=6&msgNo=14

Pieniądz staje się teraz coraz rzadszy, takie samo stanie się wasze jedzenie. Nie wierzcie, że wszystko jest stracone, bo gdy poprosicie Mnie o pomoc, modlitwy wasze zostaną wysłuchane.
http://www.jesusbelovedsaviour.com/PL/?prim=6&msgNo=50

Przygotowujcie się wszyscy w tym czasie. Powiedziałem wam wcześniej, że pieniądze będą postrachem, spróbujcie więc proszę przygotować wasze rodziny do przeżycia, dzięki czemu nie będziecie musieli przyjąć znaku. Proszę, nie ignorujcie Moich apeli.
http://www.jesusbelovedsaviour.com/PL/?prim=6&msgNo=77

Ich kreatywne rozwiązania, aby ułatwić wam życie, będą formą łączącą w jedno — wasze pieniądze, waszą żywność, wasze zdrowie, wasz majątek i waszą religię; wszystko pod jedną domeną — dziedziną władzy antychrysta.
http://www.jesusbelovedsaviour.com/PL/?prim=6&msgNo=212

Módlcie się mocno, aby wszystkie kraje nie zostały przyciągnięte do globalnej siły, która będzie kontrolować wasze pieniądze, gdyż jeśli im się to uda, to będzie bardzo trudno.
http://www.jesusbelovedsaviour.com/PL/?prim=6&msgNo=327

Nawiązuję tu do będących w trakcie planów globalnej grupy, która chce kontrolować wasze pieniądze, wasze systemy opieki zdrowotnej i waszą suwerenność.
http://www.jesusbelovedsaviour.com/PL/?prim=6&msgNo=375

Kontrolować on będzie wasze pieniądze, wasz dostęp do żywności i to, jak żyjecie.
http://www.jesusbelovedsaviour.com/PL/?prim=6&msgNo=444

Proroctwa wypełnią się, gdy świat rządzony będzie przez antychrysta, który próbował będzie kontrolować was poprzez nową światową walutę. Kiedy tylko i jeżeli będziecie kontrolowani w ten sposób, będziecie także kontrolowani w każdy inny możliwy sposób.
http://www.jesusbelovedsaviour.com/PL/?prim=6&msgNo=201

Dzieci, muszę prosić was o modlitwę do Świętego Michała Archanioła, aby skarcił szatana w tych burzliwych czasach. Antychryst porusza się szybko, a jego wpływ przyspiesza globalny spisek w celu ujednolicenia wszędzie waszej waluty.
http://www.jesusbelovedsaviour.com/PL/?prim=6&msgNo=213

One, niewinne pionki w bezwzględnym planie wprowadzenia światowej waluty dla kontroli całej Europy, muszą się teraz mocno modlić o pomoc od Boga, Wszechmogącego Ojca.
http://www.jesusbelovedsaviour.com/PL/?prim=6&msgNo=272

Waszemu systemowi walutowemu zagraża globalna grupa, która chce nie tylko waszych pieniędzy, ale która chce ukraść wasze dusze.
http://www.jesusbelovedsaviour.com/PL/?prim=6&msgNo=238

Będą stale czynione próby, aby przejąć wasze waluty i wasz osobisty dostęp do pieniędzy. Jednak wasze modlitwy mogą powstrzymać tych podłych przywódców od wprowadzenia takiej próby niewolnictwa.
http://www.jesusbelovedsaviour.com/PL/?prim=6&msgNo=679

W Europie będą organizować wprowadzenie nowej jednej światowej waluty, aby uczynić z was niewolników.
http://www.jesusbelovedsaviour.com/PL/?prim=6&msgNo=451

Jeśli chodzi o waszą gospodarkę – celem kłamstw, którymi się was faszeruje, jest was ogłupić i obedrzeć was z tego, co posiadacie. Módlcie się, módlcie się, módlcie się, abym powstrzymał tych, którzy kontrolują wasze waluty, od odebrania wam wszystkiego, co jest waszą własnością. Wiedzcie, że podczas gdy Moja Prawa Dłoń spuszcza kary przeciwko nikczemnikom, Moja Lewa Dłoń uniesie was i weźmie pod Moją Ochronę, i będę dbał o wasze potrzeby.
http://www.jesusbelovedsaviour.com/PL/?prim=6&msgNo=840