Szukajmy dobra i wychowujmy dobrze, abyśmy żyli

Otoczenie i to czym się interesujemy ma na nas wpływ. Wsłuchać się należy co dziecko ma do powiedzenia. Nie wolno przy wychowywaniu skupiać się na złu, wszystko demonizować, straszyć itd. bo tak “dobrze” myślę, że to i tamto jest złe. Potrzeba spontanicznego świadectwa Radości i Miłości z życia.

5 myśli na temat “Szukajmy dobra i wychowujmy dobrze, abyśmy żyli

 1. D.S.M. Autor wpisu

  Moje drogi i te Boskie plany, organizowane przez Mojego Przedwiecznego Ojca, nie są łatwe do zrozumienia.

  Bądźcie swoimi myślami przy Mnie. Skupcie się tylko na modlitwie, a zwłaszcza na tych modlitwach, które pomogą uratować zatwardziałych grzeszników od piekielnych ogni.
  Ksiega Prawdy 13 11 2011
  Spędzajcie ten czas na cichej kontemplacji i prostych modlitwach. Jest to wszystko, na czym Moje dzieci muszą się skoncentrować.
  Módlcie się, módlcie się, módlcie się Koronką do Mojego Bożego Miłosierdzia, aby zapewnić ocalenie dla tych dusz, które są tak opanowane przez zło, że ich ratunek możliwy będzie jedynie poprzez wasze modlitwy.
  Nie starajcie się wyjaśniać waszym dzieciom tego, jak te czasy będą przebiegać, gdyż one tego nie zrozumieją. U wielu może spowodować to niepotrzebny strach.

 2. D.S.M. Autor wpisu

  Dzieci, wasz czas na ziemi jest tak ważny, ponieważ w tym okresie powinniście dążyć do oczyszczenia waszych dusz przez post i pokutę. Wykorzystajcie ten czas, gdy jeszcze możecie, aby ratować wasze dusze. Aby tak uczynić, musicie zawsze szukać pokory dla zapewnienia, że pozostajecie mali w Moich oczach, gdyż tylko mały może przejść przez najwęższe z wąskich bramy Raju.
  Księga Prawdy 12 11 2011
  Pozwólcie Mi przytulić was i przebaczyć wam wasze grzechy, tak abyście w końcu stali się Moi, ciałem, umysłem i duszą, z całkowitym oddaniem, którego od was potrzebuję.

 3. D.S.M. Autor wpisu

  Jdt 5, 23: Czyż będziemy się bali synów Izraela? Przecież to naród, w którym nie ma ani siły, ani potęgi do poważnej walki.

 4. D.S.M. Autor wpisu

  Ga 2, 13: To jego nieszczere postępowanie podjęli też inni pochodzenia żydowskiego, tak że wciągnięto w to udawanie nawet Barnabę.

Możliwość komentowania jest wyłączona.