Apel – Módlmy się za ks. prof. Tadeusza Guz i o nawrócenie jego Szawłów

Dz 9. 4 “Szawle, Szawle, dlaczego Mnie prześladujesz?”

Sługa Pana Jezusa Ks. Tadeusz potrzebuje naszych modlitw głosząc Prawdę. Jego wrogowie potrzebują Ananiaszów, którzy ofiarują modlitwę za nich o Oświetlenie Sumień Prawdą i pomogą im przejrzeć, bo dyszą z nienawiści i na razie subtelnie księdza izolują, odsuwają od głoszenia Prawdy studentom, poniżają jego pracę, jego odkrycia co do Prawdy o ideologii szatańskiej zarażającej świat prowadzącej do unicestwienia człowieka jako człowieka Prawdy i Ducha. Wrogowie ks. Tadeusza nie walczą z nim, ale z Bogiem, bo Bóg jest Prawdą, ale oni nie zdają sobie z tego sprawy, że rozum zakorzeniony w Bogu, w Prawdzie, w Miłości nie da się złamać kłamstwem intelektualnym czy cierpieniem fizycznym.

Ksiądz Tadeusz Guz byłby dobrym Prymasem Polski na dzisiejszy czas, aby nasz Naród, Polskę odważnie i mądrze poprowadzić bezpiecznie do celu Wiekuistego Szczęścia.

J 15.18 Jeżeli was świat nienawidzi, wiedzcie, że Mnie pierwej znienawidził. 19 Gdybyście byli ze świata, świat by was kochał jako swoją własność. Ale ponieważ nie jesteście ze świata, bo Ja was wybrałem sobie ze świata, dlatego was świat nienawidzi. 20 Pamiętajcie na słowo, które do was powiedziałem: “Sługa nie jest większy od swego pana”. Jeżeli Mnie prześladowali, to i was będą prześladować. Jeżeli moje słowo zachowali, to i wasze będą zachowywać.

2 komentarze do “Apel – Módlmy się za ks. prof. Tadeusza Guz i o nawrócenie jego Szawłów

  1. mariusz2015

    Proszę zobaczyć co czyni brak pokory, pycha, zazdrość i arogancja… Niech te trzy kropki starczą za resztę komentarza. Prośbę o modlitwę umieściłem w 2-óch miejscach. Brońcie waszych kapłanów!!!

Możliwość komentowania została wyłączona.