Ostrzeżenie, dar dla każdego pojedynczego człowieka

Muszę Cię teraz prosić, abyś zaczęła publikować Moje cenne Ostrzeżenie, dar dla każdego pojedynczego człowieka na ziemi. Ludzie muszą poznać szczegóły do końca lutego, przez internet i na całym świecie. Pośpiesz się, dziecko, zrób, co ma być zrobione, tak aby jak najwięcej ludzi miało szansę ich usłyszenia. Daj Mi swój czas, Moja ukochana córko, bo jest to pilne. Ta prośba nie ma na celu, aby cię zatrwożyć. Jest po to, aby podkreślić pilność, aby jak najwięcej osób było przygotowanych. Nawrócenia mogą szukać wtedy, kiedy ich grzechy zostaną przed nimi odsłonięte.
Odniosą wielką korzyść, jeżeli się przygotują. Dzięki tym fragmentom pisma będą mogli przetrwać Ostrzeżenie. Wtedy staną się czyści i otrzymają błogosławieństwa, które pomogą im przejść próby, które nadejdą.
Przyjmij ten dar, Moja córko. Nie bądź zatrwożona czy rozczarowana. To jest dar dla ludzkości. Twoje przyjęcie tego wezwania znaczyło, że będziesz cierpieć, ale nie w taki sposób, jak tego oczekiwałaś. Twoje cierpienie wynika z pokus.

http://www.jesusbelovedsaviour.com/PL/?prim=6&msgNo=46