Pokusa poprzedza grzech

Wiem co i jaka rozpoczyna pokusa przed wpadnięciem w ten sam nałóg, grzech. Wtedy odmówię Różaniec Święty, albo wspomnę tylko Najświętszą Maryję Pannę Królową Różańca Świętego.
Umiejmy wykorzystać Oręż Modlitwy także w walce.

3 komentarze do “Pokusa poprzedza grzech

 1. D.S.M. Autor wpisu

  Zło na świecie spowodowane jest przez nienawiść szatana wobec ludzkości. Ci słabi, zwiedzieni grzesznicy, którzy niewolniczo podążają drogą fałszu, są Moimi ukochanymi dziećmi. Kocham każdego z nich i będę ich kochać pomimo ciemności ich dusz. Moja Miłość jest nieustająca i nigdy nie umrze, kiedy przychodzi do wszystkich dusz. Jestem gotowy, aby przebaczyć całkowicie i objąć wszystkich. Jestem gotów uczynić wszystko, aby doprowadzić wszystkich grzeszników z powrotem do Mojej owczarni — nieważne, jak Mnie obrazili.
  Księga Prawdy 14 11 2011
  Te dusze pełne pychy i swej samozwańczej znajomości Pisma Świętego nie potrafią tego zrozumieć.

  Moje Nauki są bardzo proste. Prawdę można upiększać we wszystkich językach i robić z niej literaturę, jaka wam przypada do gustu, ale prawda pozostaje taka, jaka zawsze była. Miłujcie się wzajemnie, jak Ja was umiłowałem. Tylko wtedy, gdy okazujecie sobie nawzajem szacunek i miłujecie się wzajemnie, możecie prawdziwie głosić Moje Słowo.
  Nie pogrążajcie się nigdy we wzajemnych osądach, a już z całą pewnością nie czyńcie tego nigdy w Moje Imię.

 2. D.S.M. Autor wpisu

  Ap 11, 3: Dwom moim Świadkom dam władzę, a będą prorokować obleczeni w wory, przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni.

 3. D.S.M. Autor wpisu

  Rdz 25, 28: Izaak miłował Ezawa, bo ten przyrządzał mu ulubione potrawy z upolowanej zwierzyny; Rebeka natomiast kochała Jakuba.

Możliwość komentowania została wyłączona.