Owocem spustoszenia na świecie jest zanieczyszczenie wolnej woli przez grzech

Pamiętajcie, że grzech, spowodowany przez szatana, o którym większość ludzi dziś sądzi, że nie istnieje, może zaatakować każdego z was, i to ze względu na dar, który został wam dany przez Stwórcę, Boga Ojca. Ten Dar Wolnej Woli jest dostępny dla wszystkich. Niektórzy używają tego daru dla dobrych czynów, przez co okazują wszystkim miłość, podczas gdy inni sprzeniewierzają się mu dla wykorzystywania innych. Gdy szatan przyciągnie ich przez ich słabą wolną wolę, stają się w następstwie zdolni do popełnienia wielkich zbrodni.
Wolna wola należy do was, Dzieci. Kiedy ulega zanieczyszczeniu przez grzech, wynikiem jest spustoszenie na świecie. Bóg Ojciec nie może zmusić was do zaprzestania robienia czegoś bez względu na to, czy to jest dobre, czy złe. Bo nie zakłóci waszej wolnej woli. On zawsze zachęci was do modlitwy w celu uzyskania łaski potrzebnej dla uniknięcia grzechu. Poprzez waszą wolną wolę podejmiecie jedną z dwóch decyzji. Nawróćcie się do Boga lub pozwolicie uwieść się kłamstwom szatana, który odwiedzie wasze umysły od prawdy.
Pamiętajcie, Ja jestem Prawdą. Szatan nie chce, abyście ujrzeli Prawdę. Będzie używał waszej inteligencji i przedkładał wyrafinowane argumenty, aby was zwieść. Może nawet was przekonać, że coś jest złe, choć jest to dobre. Więc jeśli uważacie, że hipokryzją jest modlić się dla chwały Boga Ojca z powodu grzechów Kościoła, musicie zobaczyć to oszustwo takim, jakim ono jest: innym sposobem zachęcenia was do odwrócenia się ode Mnie, od Prawdy. Dzieci, pokażcie Mi teraz waszą miłość, stając w tym niewierzącym świecie w obronie Mojego Imienia.

Źródło: http://ostrzezenie.net/wordpress/2011/06/30/nie-dopuszczajcie-by-ludzkie-slabosci-mojego-kosciola-odwrocily-was-ode-mnie/