Nie wolno ci się oglądać na orędzia innych wizjonerów

ani przez jeden dzień oszust nie przestanie próbować odciągać cię od tego dzieła, zasiewając wątpliwości w twoim umyśle.

Nie wolno ci się oglądać na orędzia innych wizjonerów ani słuchać tych, którzy twierdzą, że przychodzą w Moje Imię, jeśli przekazują ci orędzie sprzeczne ze Słowem, które otrzymujesz ode Mnie.

Zaufaj Mi, kiedy mówię, że szatan nie zaszkodzi Moim Słowom ani nie skazi tych orędzi, które otrzymujesz ode Mnie. W tym przypadku tak się nie stanie, gdyż ta Misja jest najważniejsza i tobie, Moja córko, jest ofiarowana wszelka ochrona. Jeśli kiedykolwiek będziesz się czuła zaniepokojona jakimikolwiek orędziami, po prostu poproś Mnie o odpowiedź, a zostanie ci udzielona. Nie pytaj nikogo o opinię, bo nie mają oni kompetencji do komentowania Mojego Słowa Bożego.

Nigdy nie zajmuj się orędziami innych wizjonerów. To jest bardzo ważne, gdyż to będzie szkodziło twojej pracy.

To jest bardzo ważna Misja, jak żadna inna, którą wysłałem do ludzkości począwszy od wczesnych proroków.

W tej chwili ważne jest to, abyś po prostu łączyła się ze Mną poprzez modlitwę, Adorację i Święte Sakramenty. Wszystko inne musisz odsunąć na bok. Przez cały czas bardzo ważna jest twoja rodzina. Wszystko, poza tymi dwoma sprawami przechodzi do znacznie niższej kategorii.

Nie trać cennego czasu na niepokoje. Przyłącz się tylko do Mnie w pełnej jedności, a będziesz bezpieczna. Kocham Cię, Moja córko i ufam tobie.

Twój wierny Zbawiciel i Nauczyciel
Jezus Chrystus

Księga Prawdy – www.paruzja.info